Lg’nin Yeni Oyun Canavarı

2 sene önce
16 kez okunmuş

LG, yeni UltraWide WQHD IPS Thunderbolt monitörü sayesinde oyunculara karşı görsel şölen olmuş durumdadır. Yaratıcı profesyoneller ve oyun sevenler için üretilmiş olan LG 34 UC 98 34 Class 21:9 UltraWide WQHD IPS Thunderbolt Kavisli Tasarım LED monitor, OPS ekranıyla canlı bir şekilde ve doğru renklerde anlatımını sağlarken görsel konfor garantisi ediyor.

1

Bölünmüş ekran PIP modu ile eşit sürelerde fazlasıyla işler yapabilmiş olan monitör, Ekran üstü Kontrol veya Ekran Ön ayarlar seçenekleri ile birkaç tane fare tıklanma sonucuyla monitör ayarlarını kişiselleştirmeye de imkan sağlıyor. FPS,RTS, ve özel modlarla oluşmuş olan Oyun Modu sayesinde her tarza göre özelleştirilmiş olan oyun deneyimi sağlayan LG UltraWide WQHD IPS Thunderbolt monitör, Karanlık Dengeleyici adlı özellikleri sayesinde oyun sırasında karanlık bulunan alanlarda gizlenilmiş olan düşmanlar da ortak olması üzere gizli nesnelerin yerlerini tespit edebilme ve Dynamic Action Sync özelliği ile de daha da kısa takılma süresiyle düşmana saldırma amacıyla ve avantajıyla oyun oynama sırasında oyunun zevkini daha fazlasıyla arttırıyor.

1

Doğanın güzelliği ve gücünden esinlenen Arcline ile zarif bir şekilde estetik sezgiyle taslann LG UltraWide monitör, yeni tasarımıyla ergonomik stant özelliği ile alet gerektirmeden hızlı ve kolayca kullanılabilir.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları