Her hareketleri ile gündeme bomba gibi düşen lindsay Lohan ile iş adamı sevgilisi yegor Tarabasov şiddetli bir tartışması kameralara yansıdı. Amerikalı ünlü oyuncu lindsay lohanın iş adamı sevgilisi yegor tarabasov ile geçtiğimiz ay yunan adası mikonosa gitmişti.

1

Lohan Rus nişanlısı ile birlikte gittiği bu tatilde şiddetli bir kavgaya tutuştular. Ünlü çiftçinin tartıştığı o hareketli anlar anbean kameralara yansımıştı. ingiliz daily maily gazetesinin haberine göre 30 yaşındaki aktris sevgilisinin cep telefounu plaja fırlattı ve araçtan inerek kaçtı. Bu olaydan sonra sevgilisi peşinden koşup ünlü oyuncuyu yakaladı ve cep telefonunu almak için Lohanın kollarını sertçe arkaya kıvırdı.

1

Daily maily gazetesinden Katie Nicholl verdiği röportajda ilk kez tarabasov hakkında konuşan Lohan ağlayarak güvende olmadığını itiraf etti. Bu röportajı yapmak istedim çünkü gerçekleri söyleme zamanıda geldi. Son zamanlarda hakkımda çok fazla yalan haberler yazıldı. Uzun zamandır sessizliğimi koruyordum. Fakat yegorun bana ve kendine yapabiliceklerinden çok korkuyorum dedi. Mikonosta yaşadıkları ile ilgili konuşan açıklama yapan lohan pek ayrıntı vermeyerek Yegor çok fazla içmişti ve çıldırdı diye konuştu. Ve sözlerine son verdi.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları