Mario gomez, Beşiktaş spor kulübünün yıllık 3.5 milyonluk teklifine evet dedi. Bu ücret imza parası ve bonuslarıyla birlikte 6.5 milyonluk ücret kazanacak. Beşiktaş Mario gomez‘de anlaşmaya yakın Siyah beyazlı takım panzere bonuslarla beraber 6.5 milyon euro bonservise Okey dedi.

1

Ancak tek sorunun ödeme planında olduğu söylendi. Taraflar anlaşır ise Süper Mario gomez pek yakında imzaları atıyor. Beşiktaş’ta yılan hikayesine dönen Mario gomez transferine mutlu sona yaklaştı. Alman panzeri ülkede yaşanan olayları bahane ederek Beşiktaş’a gelmeyeceğini söylemişti Fakat siyah beyazlı kulübün golcü futbolcunun ikna olması konusunda turlara başlamıştı ve Beşiktaş bu emeğinin karşılığını almaya çok ama çok yakın.

1

Siyah beyazlı kulislerden gelen haberlere göre kartal gomezin işini bitirmek üzere. Taraflar %90 civarında anlaşma sağladı. Beşiktaş Mario gomeze menajeri aracılığıyla yıllık 3 milyon 500 euro net ücret 2 milyon euro imza parası ve bonuslar olmak üzere toplamda 6 milyon 500 euro senelik ücret teklif ettiğini söyledi. Avrupa’dan istediği teklifleri alamayan golcü oyuncu bu teklifi büyük ölçülerde kabul etti. Panzerin Beşiktaş işe Fiorentina arasındaki sorunun çözülmesinin beklendiğini gelen haberlerin arasında yer alıyor. İki kulüp anlaştığı anda Süper Mario gomez siyah beyazlılara imzayı atacaklar.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları