Mario Milli Takıma Çağrılmadı

2 sene önce
10 kez okunmuş

Beşiktaş’tan ayrılan Mario gomez Almanya’nın Dünya kupası Grup eleme maçları için açıklanan kadrosunda yer alamadı. Beşiktaş’la yollarını ayırdıktan sonra Almanya’nın wolsburg takımına transfer olan Mario Gomez Almanya Milli takımının Dünya kupası Grup eleme maçlarının kadrosuna alınmadı.

1

Almanya Milli takımı Teknik direktörü Joachim löw Euro 2016 kadrosunda yer verdiği golcü oyuncuya Finlandiya ve Norveç ile oynanacak Dünya kupası Grup eleme maçları için davette bulunmadı. Joachim löw’ün yaz transfer döneminde uzun bir süre herhangi bir kulüpte idmana çıkmadığı için Gomezi aday kadroya davet etmediği ifade ediliyor.

1

Galatasaray’ın yıldızı Lukas podolskinin birlikte milli takıma veda eden Bastian Schweisteigerin ise veda etmesi için kadroya son kez davet edildiği bildirildi. Sakatlığı nedeni ile birkaç hafta sahalardan uzak kalacak olan Podolskinin ise Almanya’nın gruptaki diğer maçlarında veda amacı ile davet alması bekleniyor. Mario gomezi ise yaz dönemi boyunca herhangi bir takımla idmana çıkmadığı için kadroya almadığı söylenen Loachim löw’ün ilerleyen günlerde gomeze şans verip vermeyeceğini hep birlikte bekleyip göreceğiz Şimdilik aldığımız haberler bu kadar sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları