Bir dönem boşanma kararı’da aldığı eşine geri dönen ve üçüncü defa anne olan Megan Fox’un oğluna verdiği journey river green ( Yeşil ırmak seyahati) ismi olaylar yarattı. 30 Yaşındaki ninja kaplumbağalar’ yıldızı Megan fox E news’e göre göre 4 ağustosta doğum yaptı.

1

Brian Austin ve Fox çifti erkek bebeklerine sıra dışı bir isimde verdiler. Bebeğin adı journey river green yani yeşil ırmak seyahati. Çiftin üç yaşında Noah ve iki yaşında bodhi olmak üzere iki çocukları daha var. Megan fox’un üçüncü defa hamile olduğu haberi ise bu yılın başında babası franklin Fox vermişti.

1

Fox megan harika bi anne ve üç oğlan çocuk annesi olacağına inanamıyorum. Büyük baba olmak mükemmel bir deneyim ve bizi birbirimize dahada bağlıyor yaklaştırıyor paylaşımlarında bulunuyor. Megan fox geçen yıl beş yıllık eşinden boşanacaklarını açıklamış ancak daha sonra hamile olduğu öğrenilince bebeğin bir başkasından olabileceği konuşulmuştu. Fakat Us Weekly’ye konuşan çifte yakın bir kaynak Tamamen birbirlerine döndüler yorumunu’da yapmıştı. 3 çocukları olacak bu megan fox ve kocasının 3 bakalım üçüncü çocuk erkek olacak mı? sorusu var.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları