Miranda Kerr, Orlando Bloom’un çıplak çekilmiş olan fotoğrafları hakkında ilk defa konuşmalar yaptı. 33 yaşında olan Avusturalya’lı eskilerde olan Victoria’s Secret meleği olan Miranda Kerr, eski eşi aktör Orlando Bloom’un şimdiki aylarda yayınlanmış olan ve magazin dünyasını birbirine katmış olan çıplak fotoğrafları hakkında ilk defa konuşmalar yaptı.

miranda_kerr_7-HD

Plaj ürünlerinin markası Bonds’un reklam yüzü olan dünyaca ünlü model, ünlü oyuncunun çekilmiş olan fotoğraflar basında yer almasından önce ona mesaj atmış olduğunu ve kendisini bu konuda uyarmış olduğunu dile getirdi. Avusturalya’da bir radyo programına katılmış olan Miranda Kerr, Aman ,bu oldukça komikti. Bana mesaj attı ve daha sonrasında ise Gerçekten çok utanıyorum.

54ab5338b3c0a_-

Benim bir kaç tane fotoğraflarımı çekmişler, yakında görürsün. Sana söylemem gerektiğini düşündüm sözlerini dile getirdi. Ben de ona Aklını mı kaçırdın sen, ne düşünüyordun sen? Gerçekten, aklından neler geçiyordu? diye yazdım. Belli ki hiç bir şey düşünmüyordu sözlerini dile getirdi. Miranda Kerr, katılmış olduğu bir programda eski eşine reklam yüzü olduğu markaya ait şortlardan yollayabileceği söyleyerek şaka yaptı.

 
 
5
2

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları