Monaconun Hocası Meydan Okudu

2 sene önce
27 kez okunmuş

Monaconun hocası jardim, Fenerbahçeye mağlup oldukları maç sonrasında ‘Maçtaki sonuçtan memnun değilim fakat bu sadece birinci yarıydı. Evimizde oynayacağımız maçta elimizden gelenin en iyisini yapacağız dedi. UEFA Şampiyonlar liginde 3.Ön eleme ilk maçında Fenerbahçeye 2.1 lik mağlubiyet yaşayan Monacoda Teknik direktörleri Leonardo jardim ‘ Fenerbahçe bugün monacodan daha iyi ve etkiliydi.

1

Bu yüzden ötürü mağlup olduk.Sonuçtan memnun da değilim fakat bu sadece ilk devreydi diyede düşünüyorum diye konuştu. UEFA Şampiyonlar liginde 3 ön eleme maçında Monaco Fenerbahçe deplasmanında 2.1 lik skor ile mağlup oldu. Maçın ardından basın toplantısı yapan monaco teknik direktörü leonardo jardim sonucun kendileri için iyi olmadığını söyledi. Çok dengeli bir maç izlediğini söyleyen jardim, İki çok deneyimli ve iyi takımın maçıydı. Her iki takım içinde 3.4 gol fırsatı doğdu.

1

Fenerbahçe bugün monacodan daha iyiydi.Bunu düşünüyorum dedi. Monacoda olacak maçta ise takımımızı bir üst tura yükseltmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız diyede konuştu. Beşiktaş’ın ise Falcaoyla ilgilenmesiyle alakalı ise gelen bir soruya teknik direktör jardim, Ben falcao kalsın istiyorum. Bu futbolcuyu çok seviyorum.Çok üst düzey kaliteli bir futbolcu sadece Türkiye değil ingiltereden ispanyadan da takımlar Falcaoyu istiyor. Benim falcaoya bu sezon ihtiyacım var diyede konuştu.

1

Rakibi tanıdıklarını da söyleyen teknik adam jardim, maçta çok fazlada seyirci yoktu. Çok daha dolu oluyor stadyum normalde. O yüzden oyuncularımda iyi hazırlanmışlardı. Gafil avlandığımızı da düşünüyorum dedi. Bu yüzdende gafil avlandığımız kanaatindeyim dedi. İlk 5 dakika pren oldu daha sonrada düştü. İkinci yarıda ise 5 ila 10 dakikalar arasında geçti oyun. Futbol böyledir işte diye konuştu.

1

Türkiye’de oynamayı da sevdiğini dile getiren jardim, Türkiye’de oynamayı seviyorum aslında ben taraftarlarında çok tutkulu olduklarını görüyorum. Yüzde ellide şansımız olduğunu düşünüyorum. Şu anda bir favori yok. 90 dakika daha oynayıp bu sorunun cevabını göreceğiz diye konuştu. Fenerbahçede kadro genişliğine de değinen jardim fenerbahçede çok önemli futbolcular var, Fernandao, emenike, souza var. Hepsini tanıyoruz dedi iyi oyuncular ama bizimde futbolcularımız kaliteli diğer maç her şeyimizi ortaya koyacağız diyede sözlerine ekledi.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları