f

Senaryosu ve karakterin yaşam öyküsü detaylarıyla tüm Webmasterları yayınlanan ilk birkaç bölümüyle ekranları başına kilitlemeyi başaran Mr. Robot dizisinin 2. sezonunu en heyecanlı şekilde devam ediyor. İzleyicilerinin her yeni bölümünü iple çektiği diziye artık bizler de yayınlanan mobil oyunlar sayesinde kenarından köşesinden de olsa dahil olabileceğiz.

Şuan itibariyle Mr. Robot’un mobil oyunu iOS ve Android platformları için uygulama marketlerindeki yerini almış bulunuyor. Telltale Games isimli mobil oyun geliştiricisi firma tarafından geliştirilen oyunun Mr Robot dizisi için resmi olarak çıkış yapan ilk oyun olduğunun da altını çizelim.

Oyun dizideki atmosferi korumak adına piyasadaki diğer mobil oyunlardan daha farklı bir isimle çıkış yaptı. iOS sürümünde oyunun adı “Mr. Robot:1.51exfiltrati0n.ipa” olarak belirlenirken Android sürümündeyse oyunun adı “Mr. Robot:1.51exfiltrati0n.apk” şeklinde belirlendi.

mr-robot-oyunu

Mr. Robot’un mobil oyunu sahte bir mesajlaşma uygulaması üzerinden gerçekleşiyor ve uygulamanın açıklamasında verilen bilgilere göre oyun TV serisine paralel olarak devam ediyor. Karaktere verdiğiniz cevaplara göre oyunun işleyişi ve sonu da değişebiliyor. Tabii, oyunun şuan için yalnızca birinci sezondaki detaylarla dolu olduğunun bilgisi de ayrıca paylaşılmış. Dolayısıyla oyunda muhtemelen şuanki sezon veya sonraki sezonlarla ilgili spoiler bulamayacaksınız.

Yorumları itibariyle birçok kullanıcının olumlu olarak değerlendiği oyun her iki platform üzerinde de 8.79 TL fiyat etiketine sahip. Elbette fiyatı açısından bakacak olursak oyun belki sempatik görünmeyebilir lakin senaryo bazlı bir mobil oyun olması ve uygulama içi satın alma seçenekleriyle bizi engelleyip zamanımızı yemeyecek olmasını göz önüne alırsak sanırım 8.79 TL etiketi oldukça iyi bir fiyat olabilir.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları