Dünyada bir çok kadın evlilik yaptıktan kısa bir süre sonra hamile kalabiliyor. Ancak bir çok kadın evlilik yaptıktan sonra yıllar geçmesine rağmen hamile kalamıyor. Ancak bu durum kadınların kısır olduğunu yada erkeklerde kısırlık olduğunu göstermez. Günümüzde bir çok kadın ve erkek çocuğum neden olmuyor? diye arama yapıyorlar ve sonunda arama yaptıkları sorunun cevabını bu konuda bulabilirler.

1

Günümüzde bir çok kişi çocuğu olmadığından dolayı kısırlık şüphesine düşüyor, ancak bu durum bazen bu şekilde olmuyor. Erkeklerde intihap olması nedeni ile çocuk oluşumu engelleniyor olabilir ve aynı durum kadınlarda bile söz konusu olabiliyor. Bu sorunun tedavisi var aslında hemde çok kolay bir tedavi, kesinlikle ameliyat gerektirmeyen bir durumdur. Yapacağınız tek şey ise şudur hemen bir hastahaneye gidiniz ve orada durumu anlatınız eğer kısırlık ile ilgili bir sorun yok ise doktor size bir kaç ilaç yazıyor ve bir hafta ilişki yapmıyorsunuz.

1

Daha sonrasında bu ilaçları kullanıyorsunuz ve kullandıktan bir hafta sonra kadın ve erkek ilişkiye giriyor ve spermdeki intihap o sırada ortadan kayıp olmuş oluyor. Tabi’ki bu süreç doktorun vereceği bir süreç olduğu için yinede doktor bunları sizlere açık ve net bir şekilde sunuyor. Aynı tedaviyi hastahaneye gitmeden bir sağlık ocağına gittiğinizde’de olabilirsiniz. Zaten tedavilik bir durum söz konusu olmuyor, doktor yada hemşire kısa bir tedavi uyguluyor sonra sizlere ilaç yazıyor ve sizler eczaneden bu ilaçları alıyorsunuz.

1

Doktor tavsiyesinde ne kadar kullanılması gerekiyor ise o kadar kullanıyorsunuz ve daha sonra bu tedavinin işe yarayacağını umuyoruz. Her şey’de bir hayır vardır eğer sorunlarınız bundan başka bir şey ise yinede normal bir tedavi olmanızda fayda vardır. Ancak mutlaka bunları uygulamadan önce bir doktora danışın ve doktorun açıkladığı durumlarda uygulayın.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları