Konserin elinde içki şişe bulunarak hükümete ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik eleştirilerde bulunmuş olan Halil Sezai, Nihat Doğan’dan yerlere vuruldu. Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Söylemezsem olmaz adlı canlı yayına katılmış olan Nihat Doğan, önceki gece elinde içki şişesi ile hükümete ve Cumhurbaşkanı olan Erdoğan’a yönelik olan sert ifadelerle Halil Sezai’ye sözler söyledi.

1

Halil Sezai ve onun familyasına buradan açıkça söylemek istiyorum diyerek başladı Nihat Doğan sonrasında ise şunları dile getirmiştir; Sen ve senin türevlerin zihniyetini çok iyi biliriz. Sizlerin bilinçaltı ve genlerinizi daha’da iyi biliyoruz. Bu saatten sonra tankların senin önünde ve bu vatanı işgalcilerle peşkeş çekmemiş namusuna, toprağına, bayrağına, ezanına sahip çıkmalı ve bu imanlı milletin mukaddesatını ağzına alırken desturlu bir şekildeyken üç defa kulhü üç defa ise Elham okumalısınız.

1

Haddini bilmelisin ve bu devletimiz senin gibiler ile yani postal yalayıcısı gibi adamların sahip olduğu bir devlet değildir. Bu devlet artık imanlı Anadolu milletinindir. Haddini bilin ve sınırları geçmeyin, kendinize gelin. Bursa’da bir gece kulübünde hayranları ile buluşan Halil sezai bir kaç açıklamalarda bulunmuştur.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları