Nişanlısıyla görüşebilmek için çarşaf giyen erkek gözaltına alındı

Adana’da çarşaf giyerek nişanlısıyla buluşan erkek, terörle mücadele ekiplerince gözaltına alındı. Genç, neden bu yöntemle nişanlısıyla buluştuğu sorusuna “Nişanlım kadın kuaföründe çalışıyordu. Onu görmem yasaklandığı için dışarıda da görüşemiyorduk. Kadın kuaförüne de erkek almıyorlardı. Ben de nişanlımı görebilmek için çarşaf giyip kadın kılığına girerek kuaföre girmeye karar verdim” şeklinde cevap verdi.

“ANCAK BÖYLE GÖRÜŞEBİLİYORUZ”
Polis, kamyonetin plakasından şahsın kimliğinin 22 yaşındaki C.Ç. olduğunu belirledi. Polis C.Ç.’yi yakalamak için operasyon başlattı. Çukurova ilçesinde yakalanan C.Ç. terörle mücadele şube müdürlüğüne getirilerek sorguya alındı. C.Ç. ifadesinde terörist olmadığını, bir süre önce B.K. isimli kızla nişanlandığını ancak genç kızın babasının evlenmeden kızını görmesini yasakladığını ifade ederek, “Nişanlım kadın kuaföründe çalışıyordu. Onu görmem yasaklandığı için dışarıda da görüşemiyorduk. Kadın kuaförüne de erkek almıyorlardı. Ben de nişanlımı görebilmek için çarşaf giyip kadın kılığına girerek kuaföre girmeye karar verdim. Böylece kuaföre girip nişanlımla görüşmeye başladım. Kadın kılığına girmesem nişanlımı göremiyordum onu çok sevdiğim için böyle bir şey yaptım benim terörle bir alakam yok” dedi.

Bu ifadesinin üzerine polis, B.K.’yi de ifadeye çağırdı. B.K.’nin de ifadesinde, babasının nişanlısını görmesine izin vermediğini, bu nedenle nişanlısının da kendisi kadın kuaföründe çalıştığı için kadın kılığına girip kuaföre müşteri gibi gelip kendisini gördüğünü, birbirlerini ancak böyle görebildiklerini söyledi. Bu ifadeler üzerine polis C.Ç.’ye terörden işlem yapmadı. C.Ç’nin. adli tıp biriminde sağlık raporu alındıktan sonra polis merkezi ekiplerine teslim edildiği bilgisi edinildi.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları