BBC’nin canlı yayınında eski yüzücü olan Adlington konuk sunucusu Mark Fosterin bacağını sıkınca sosyal medyada günün konusu’da oldu. BBC’nin 2016 Rio olimpiyatları oyunları özel yayınlarında yaşanan kriz taciz olayı izleyicilerin gözlerinden’de kaçmadı. İngiltere’nin en saygın televizyon kuruluşlarından BBC’nin yayınlamış olduğu 2016 Rio Olimpiyat oyunları özel yayınlarında şok bir taciz olaylarına sahne oldu.

1

Ekran başlarındaki izleyicilerinde dikkatinden kaçmayan görüntüler altın madalyalı eski yüzücü olan Rebecca Adlington konuk sunucusu Mark fosterin bacağını’da sıktı. Masanın Altındaki taciz hareketlerini kimsenin görmediğini düşünen Adlington kameralara yakalanınca sosyal medyada günün konusu haline geldi. Yapılan paylaşımlar sonrasında Adlingtonın foteri sıkıştırdığı an hızla yayılırken Brezilyada ikili arasında’da romantik bir ilişkinin’de başladığı konu olmaya başladı.

1

Kimisi sosyal medya kullanıcıları ikili arasındaki ilişkinin romantikliği’ne vurgu yaparken bazısı’da olayı sert bir biçimde eleştirdiler. Televizyonun karşısına ikilinin cilveleşme’sini değil yüzme seyretmek için geçtiklerini’de söyleyen kullanıcılar BBC’den ikiliyi ayırmasının rica ettiklerini söylediler bakalım bu konu daha kaç gün veya kaç ay daha konuşulmaya devam edecek yada sonuçları neler olacak Bekleyip hep birlikte göreceğiz denildi.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları