Geçirdiği motosiklet kazası sonrası hastaneye kaldırılan dizi ve sinema oyuncusu İsrafil Köse beyin ölümünün gerçekleşmesinin ardından makineden çıkartıldı. Dizi ve sinema oyuncusu İsrafil Köse tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

1

Motosikletle geçirdiği trafik kazası sonucu Haydarpaşa numune hastanesine kaldırılan 46 yaşındaki oyuncu yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Sanatçının naaşı yarın Şirin evler ulu camide ikindi vakti kılınacak cenaze namazının ardından koca sinan mezarlığına defnedilecek.

1

Kösenin menajeri Emin al bayrak AA Muhabirine yaptığı açıklamada sanatçının dün sabah saatlerinde kullandığı motosikletle park halindeki bir taksinin açılan kapısına çarptığını söyledi. Sanatçının çarpmanın etkisi ile 30-35 metre sürüklendiğini ifade eden Al bayrak Beyin ve ciğerlerinde ağır hasarlar meydana geldi Ve iç kanama geçirdi.

1

Bu sabaha karşı 2.30 sularında beyin ölümü gerçekleşti. Makineye bağlı olarak bir süre daha yaşadı ve saat 13:00 gibi makineden çıkartıldı şeklinde açıklamalarda bulunuldu. Köse ile ağabey kardeş gibi olduklarını aktaran Al bayrak şöyle devam etti: Birçok işte beraber bulunduk. Yıllarca her şeyimizi paylaştık. Bir daha İsrafil Köse gibi bir insan yeryüzüne gelmez. Çok nevi şahsına mühnasır birisiydi açıklamaları’da yapıldı.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları