Fenerbahçe teknik direktörü Vitor pereira oluşan algılar doğru değil. Elimden geleni yapıyorum .Hatalar benim suçum değil. İstifa etmeyi düşünmüyorum diye konuştu. Monacoya elendikten sonra şampiyonlar ligi hayallerini bir başka bahara bırakan Fenerbahçe spor kulübünde teknik direktör vitor pereira’nın artık kredisi tamamen tükenirken kulüp ile teknik adam arasında adeta bir satranç oyunu da başladı.

1

Pereira’nın ekibi ile birlikte 4 milyon Euro civarındaki tazminatını ödemek istemeyen Sarı lacivertlilerden bir yandan da yeni teknik direktör arayışlarına da başlar iken pereira’da aynı şekilde yaz boyunca takım aramış fakat bulamamıştı. Kesinlikle istifa etmeyi düşünmeyen Portekizli teknik adam yardımcılarına bu konu ile ilgili dertlerini yandı. Twitter’de adına kampanya başlatılan ve gitmesi için taraftarların seferber olduğu Pereira yardımcılarına içini dökerken içini dökerken kamo oyuna benimle alakalı oluşan algılar kesinlikle doğru değildir.

1

Ben geldiğim ilk günden beri elimden gelen her şeyi yapmaya çalışıyorum. Sürekli çalışıyorum. Gecemi gündüzümü işime veriyorum. Monaco maçına da iyi hazırlanmıştık. Yapılan hatalar benim suçum değil. Ben üstüme düşen görevi yerine getiriyorum. Bu yüzdende hatalar benim suçum değil. Kesinlikle de istifa etmeyi düşünmüyorum. Yönetim beni göndermedikçe bende var gücümle çalışacağım sözlerini ifade etti. Pereira monaco maçının hatalarını yine futbolcularına kesti.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları