Günümüzde bir çok insan bildiğimiz üzere akıllı telefonlara pek düşkündü, ancak bu düşkünlük şu anda rekor kırmaya başladı bunun nedeni ise Pokemon Go, çılgınlığı oldu. İnsanlar bu oyun için sokaklara dökülmeye başladı. Peki bu oyun neden bu kadar tutuldu ve bu oyunda amaç nedir.

1

Şu anda Türkiye’de yasak olan bu oyun yurt dışı olan çoğu ülkede serbest bir şekilde yayımlanıyor. Ve bu oyunu bir çok insan indirmeye başlıyor. Oyun tamamen kendisini açmış ve çok farklı olarak insanı etkilemeye başlıyor. Oyundan daha fazlası diyebiliriz.

1

Şu anda Akıllı telefonlar ile uyumlu olan bu oyun sadece cep telefonlarından oynanabiliyor. Oyunu indirmek isteyenlerin akıllı telefonu olması gerekiyor. Çok güzel bir oyun olarak bilindiği için tüm ülkelerde yayımlanmaya devam ediyor.

1

Şu anda oyun o kadar favori oldu ki, Google bile arama terimlerinde genelde hep bu oyun aranıyor. Oyunun amacı şu, oyunda Pokemon aramaya çıkılıyor elinizdeki telefon ile Pokemon buluyorsunuz. Bu Pokemonlar bir çok yerde olabiliyor.

1

Bu oyun için tabiki çok fazla abartıda var bu nedenden bu oyunu Türkiye’de yasakladılar. Ve bir kişinin de bu oyun nedeni ile tutuklandığı biliniyor. Yani kısaca bu oyun için daha bir çok şey söyleniyor çok dikkat edilmesi gereken ve fazla tutulmaması gereken bir oyun.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları