Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Beş tepede Milli takım kafilesiyle görüştü Terime Arda gibi bir isme ihtiyacımız var. Kendisiyle ilgili kararınızı gözden geçirmenizi rica ediyorum dedi. Ay yıldızlılar 2018 Dünya kupası eleme grubuna Hırvatistan ile pazartesi günü oynayacağı maçla başlayacak. Bu kritik mücadele öncesi milli takım oyuncuları Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demir ören Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ile bir araya geldiler.

erdogan_fatihteri

Görüşme beş tepedeki Cumhurbaşkanlığı külliyesinde gerçekleşti.Sıcak bir havada geçen toplantının’da ana gündem maddesi Yıldız Futbolcu Arda Turan Oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuyla alakalı olarak Fatih terim’e Milli takıma bazı oyuncuların seçilmemesi olumsuz bir spor gündemi’de oluşturdu. Bu tür bir polemik hem milli takımı hemde federasyonu yıpratır. Çok zorlu bir dünya kupası macerasına başlıyoruz. Arda turan gibi bir isme milli takımımızın ihtiyacı var.

dcc1766e841c94d

Kendisiyle alakalı kararınızı gözden geçirmenizi rica ediyorum. Diyerek Endişelerini dile getirdiler. Erdoğan’ın aday kadroya çağrılmayan diğer isimlere ise değinmediği öğrenildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Arda turana’da yakınları aracılığı ile mesaj gönderdiği öne sürüldü. Buna göre Cumhurbaşkanı Erdoğan Ardanın sakin kalması kendisine yakışır şekilde davranması ve mevcut durumu dahada kötüye çevirecek hareket ve eylemlerden kaçınmasını istediğini sözlerine ekledi.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları