Ünlü şarkıcı Rihanna Avrupa turnesi için gitmiş olduğu Viyana’da geceliği 21 bin dolar yani 63 bin liralık suit oda kiraladı. 28 Yaşındaki Varda boslu şarkıcı Avusturya’da yer alan Park Hyatt Hotelde geceliği 21 bin dolardan yaklaşık 63 bin lira iki katlı bir suit oda kiraladığı öğrenildi.

1

Viyananın merkezinde bulunan suitte üç mutfak ve dört banyonun yanı sırada özel bir spor köşesi de yer alıyor. Rihannanın kaldığı suvitte viyanayı 360 derece görebilen dört terasa sahip olan bir yer. 230 Bin dolarlık servet sahibi olan Rihannanın Avrupa turnesinin ardından’da Eylül ayında Amerika Birleşik Devletlerinde konser serisine’de başlaması planladığı söyleniyor.

1

Ünlü şarkıcı Rihanna yüksek serveti ile’de dikkat çekiyor 230 milyonu bulunan şarkıcı hayranlarının kitlesi’de oldukça fazla milyonlarca hayranı olan Rihanna gezilerine Devam ediyor Amerika’dada konser serilerine başlamayı planlayan Rihanna eylül ayına kadarda tatiline devam edeceği söylendi öğrenildi. Ünlü şarkıcı Rihanna Tatil turnesine Avusturya’da devam ediyor ünlü şarkıcının kaldığı otele girerken hayran kitlesi’de gözlerden kaçmadı Rihanna ile kimi fotoğraf çekildi kimi bayan hayranı ise sarılmaya çalıştı Rihanna eylül ayında’da Konser verecek.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları