Kusursuz ve güzel olan fiziği ile bir çok kişinin hoşuna giden ve bir çok kişi tarafından çok sevilen ünlü Rita Ora, formunu nasıl koruduğunu açıkladı. Güzel ve ünlü olan Rita Ora, formda kalmak için neler yaptığını ve nelere dikkat ettiğini açıklayarak takip edilen en çok konu haline geldi.

1

Ünlü ve güzel Rita Ora, çarşamba günü New York’ta üzerine giymiş olduğu güzel ve çekici kırmızı kıyafeti ile çok ilgi çekti. Kırmızı bir tulum ile görüntülenen güzel ve bakımlı ünlü şarkıcı Rita Ora, kusursuz ve güzel olan fiziği ile dikkatleri üzerine çekmeye başladı.

1

Geçmiş olduğumuz günlerde güzel ve ünlü şarkıcı bir röportajında kendisinin formunu nasıl koruduğu hakkında bilgiler veren ünlü şarkıcı Rita Ora’nın formda kalma sırrı yarım porsiyon yemek.

Porsiyonların Yarısını Yiyorum

Güzel ve formda olan güzel şarkıcı Rita Ora’nın işte formda kalma sırları. Ünlü şarkıcı yediğim şeylere çok dikkat ediyorum ve her zaman porsiyonların yarısını yiyorum. Örnek olarak bir burger yemek istersem onun hepsini yemek yerine sadece yarısını yiyorum, dedi.

1

Vede ekmeğini yemek yerine sadece içinde olan köftesini yiyorum ve ekmeğini yemiyorum. Vede patates kızartması istersem onun yanında burger siparişi veriyorum. Diyerek formda kalma sorularına cevap verdi.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları