Efsaneleri günümüze kadar dayanan roma imparatorluğunun bilinen ve bilinmeyen bir çok tarihsel konusunu anlatacağız. Bir çok insanın farklı anlatımlarda bulunmuş olduğu roma, yüz yıllar öncesinde nasıl bir devletti ve kendi zamanındaki yapmış olduğu gelenekler ve olaylar nelerdi.
1

Bir zamanlar roma saraylarında dünyanın bir çok ülkesini yöneten güçler bulunuyordu. Romalı imparatorlar için roma sarayları insanlık dışı suç ve adaletsizliğin başlangıç alanıydı. Ve bir yandan da bu kötü ve adaletsiz imparatorluğun zenginliğinin işareti olarak öfke ve cinayeti simgeliyordu.

1

Romanın karanlık imparatorluğunun 4 duvar arasında neler yaşanmıştı ve insanlara burada ne gibi işkenceler yapılmıştı bunların hakkında bir takım söylentiler vardır. Kana susamış olan zalimler roma imparatorluğunu kurduktan sonra insanlara eziyet etmeye başladılar.

1

Eski tarihçilerin dediğine göre roma saraylarına bakın ve geçmişte yaşanılan kötülükleri ve olayları rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Roma imparatorlarının sırlarını bu duvarların ve antik kentlerin sırlarında hissedebilirsiniz. İmparatorlar kendi zevkleri için antik yapıların ve zamanların hiç görmediği sarayları inşa ettirdiler.

1

Romalı imparatorlar bu saraylarda kendi ailelerini ve kendi kardeşlerini analarını ve babalarını vede kendi yerine geçmek için hedef aldıkları tüm insanları öldürmekten çekinmezlerdi. Bu saraylarda imparatorlar bir tek kuş sütünün eksik olduğu ve içkilerin bol olduğu partiler veriyorlardı.

 

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları