Manchester ünitedin yıldız futbolcusu Wayne rooney 2004.5 sezonun da Şampiyonlar ligindeki Fenerbahçeyi 6.2 yendikleri maçtaki attığı 3 golü unutamadıklarını söylediler. İngiltere’nin ve İngiltere milli takımının efsane futbolcusu Wayne rooney Fenerbahçe hakkında birkaç açıklama yaptı.

1

İngiltere milli takımının ve Manchester ünited takımının yıldızı olan Wayne rooney kariyerindeki en unutulmaz maç olarak Fenerbahçe ile karşı karşıya geldikleri maç olduğunu söyledi. Manchester ünited formasıyla unutulmaz performansım fenerbahçeye karşı 3 gol attığım maçtı.

1

Diye konuşan wayne rooney golleri attığında henüz daha 18 yaşında olduğunu söyledi. Ve bu performansın ona öz güvenini kazandırdığını da söyledi. Ülke basınına açıklamalar yapan İngiliz futbolcu 2004.5 sezonunda Manchester ünited formasıyla çıktığı ilk karşılaşma olan Fenerbahçe maçında 3 gole imza atan wayne rooney Fenerbahçeye karşı Hatt-trickk yapmıştım.

1

Harika bir duyguydu. Hayatım boyunca unutamayacağım diye konuştu. Şampiyonlar liginde oynanan o karşılaşmayı İngiliz devi Manchester ünited Rooneyin yıldızlaştığı o gecede Fenerbahçeyi 6.2 lik skor ile mağlup etmişti Rooneyin de o maç hayatı boyunca yer edineceği bir maç olduğu da Rooneyin ağzından duyuldu. İngiliz futbolunun yaşayan efsaneleri arasında yer alan wayne rooney şuan hala Manchester ünited forması ile ter döküyor.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları