Merhabalar günümüzde bir çok insanın geçici ölüm nedeni ile gördükleri rüyalar hakkında bir çok bilgileri bu konuda sizlere vereceğiz. Öncelikle rüya nedir ve rüya neden görülür yada rüyalarda görülen şeyler gerçek olabilir mi ? sorusuna yönelik cevapları burada sizler ile paylaşmaya başlayacağız.

1

Bu dünyada tüm insanlar rüya görebilirler, rüya insanın geçici ölüm nedeni ile görmekte olduğu bir şeydir. Kimi rüyaların bir anlamı olmaz sadece kafamıza taktığımız bir takım şeyler sonrasında rüyamızda görürüz. Kimi rüya ise gerçeği anlatır yada bir haber olarak size yapmanız yada uymanız gereken yada yanlış ve doğrunuzu anlatmaktadır.

1

Rüyada görülen şeylerin düzgün bir şekilde yorumlanması için rüyada görülen tüm nesnelerin birleştirilmesi gerekir. Örneğin rüyanızda su ve balık gördünüz bunların anlamlarını birleştirmeniz gerekebilir. Geçici ölüm nedeni ile bir takım rüyalar görürüz ancak bunları uyandığımız zaman bir çoğumuz hatırlamayız.

1

Rüyayı uyandıktan sonra unutmak nedendir, neden rüyamızda gördüğümüz şeyleri uyandığımız zaman unuturuz ve hatırlamayız. Bir kişi uyurken rüya görüyor ancak o zaman normal bir yaşamdaki gibi bir durumu olmadığı için uyandığı zaman rüyaları unutabiliyor ve aklında tutamıyor.

1

 

Kimi zamanda rüyayı gören bir çok kişi uyandığı zaman rüyasını hatırlayabiliyor. Bu nasıl oluyor derseniz eğer rüya gören bir insan rüyasını gördükte hemen sonra uyanır ise ve rüyayı aklına getirir ise rüyasını tekrardan hatırlayabiliyor. Günümüzde bir çok rüyanın anlamı olduğu gibi bir çok rüyanın da aklımıza takılan şeylerden olduğunu unutmayalım.

Kimi zaman rüya sadece bir düşünce, kimi zaman ise insana bir habercidir.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları