Geçici olarak ölüm nedeni ile bazen uyuduğumuzda rüya görürüz ve bu rüyalar bazen kafamıza taktığımız olaylardan kimi zamanda bizler fark etmesek de bir uyarı olarak görülmektedir. Günümüzde bir çok kişi rüya görür ve uyandığında ise rüyasını hatırlamaz bunun cevabını bulmak isteyen eminim bir çok kişi vardır. Öncelikle rüyamızda gördüğümüz bir çok şey tamamen hayal ürünüdür. Bu rüyalar gündüz uyumadan önce kafamıza taktığımız bir takım olaylar ve bir takım sorunlardan dolayı rüyalarımıza girebiliyor. Bu rüyaları pek fazla takmamak gerekiyor yani normal bir hayal kuruyormuş gibi düşünün.

1

Kimi zaman ise rüyaların bir çok anlamı oluyor, günümüzde bir çok rüyanın tabiri ve bir çok rüyanın da yorumu bulunmaktadır. Rüyamızda gördüğümüzü bir çok karakter ve bir çok şey bizlere aslında bir haber olabilir yada farklı anlamda bir bilgi olabilir. Peki rüyamızda her gördüğümüz şeyi kafamıza takmalımıyız, elbette hayır bir çok rüyanın anlamsız olduğunu söylemeliyim bu rüyalar stres yorgunluk ve gün içerisinde kafamıza takılan olaylardan dolayı rüyalarımıza girebilir. Ancak bu rüyalardan bir çoğu da gerçekten anlamlı olabilir.

1 Öncelikle rüyanızda gördüğünüz şeyleri rüya tabirleri ve rüya yorumları sitelerinde araştırma yaparak bir çok rüyanın anlamlarına ulaşabilirsiniz. Bu rüyalardan çoğu sizler için anlamlı olabilir, peki neden bu rüyaların çoğunu hatırlamayız. İnsan uykuda iken yarı ölü olduğu için uyandığı zaman gördüğü rüyaları hatırlayamıyor ancak bu bazı durumlarda değişiyor bu durumlarda ise bir çok kez gördüğünüz rüyayı hatırlayabilirsiniz. Uyandığınız anda hemen aklınıza getirirseniz rüya aklınıza gelir ancak unutursanız hatırlamayabilirsiniz.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları