Sabri İle Yollar Ayrılıyor

2 sene önce
21 kez okunmuş

Galatasaray yönetimi Cavandanında transferi ile beraber sağ bek sayısınında 4’e yükselmesinden sonra Sabri Sarı oğlu ile yollarını da ayırma kararı aldığını belirtti. Galatasaray’da bir dönem daha sona eriyor. Sarı kırmızılılarda Cavanda transferinden sonra tecrübeli sağ bek oyuncusu Sabri Sarı oğluna kendine takım bul denileceği açıklandı.

1

Cavandanın imzasının ardından’da Galatasaray’da önemli bir veda da gerçekleşmeye yakın. Takvimin haberine göre yönetim teknik direktör riekerink’in hazırlık maçlarında fazla forma şansı vermediği Sabri sarı oğlu ile’de yollarını ayıracağı iddia edildi. Tecrübeli futbolcu ile’de Başak şehir ve Antalya spor ilgilendiği söylendi.

1

Cavandanın transferi ile sarı kırmızılı takımında linnes ile sabriyle beraber sağ bek sayısının 3 e çıkmış olması ve Kadro dışı bırakılan ve henüz kendisine’de takım bulamayan Tarık çam dalında sağ bek bölgesinde forma giydiği bilinmekte bakalım Sabri sarı oğlu Galatasaray’dan gidecek’mi kalacak’mı hep beraber bekleyip göreceğiz Eğer ayrılırsa’da Kendisiyle ilgilenen Medipol başak şehirle’mi, yoksa Antalya spor’lamı anlaşacak bun konularda belirsizliğini korumakta Sabri futbolculuk hayatını adadığı Galatasaray’a eğer ayrılırsa hüzünlü bir veda etmesi’de beklentilerimizin arasında yerini alıyor Sabri transferinde ne olacak bekleyip her beraber göreceğiz.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları