Erhan yazıcı oğlu ve Nükhet Duru gibi ünlü isimlerinde rol aldığı ve izlenme rekorları kıran Şahane damat dizisi Burcu özberk ve Hande kaplanın kavgası yüzünden ekrana veda etti. Aldığı reytinglerle dikkat çeken Şahane damat dizisinin Burcu özberk Ve Hande kaplanın arasındaki husumet yüzünden ekrana veda ettiği ortaya çıktı.

1

Erhan yazıcı oğlu ve Nükhet duru gibi ünlü isimlerinde rol ve reyting sıralamasında altıncı sıraya kadar yükselen Şahane damat dizisi sekizinci bölümü ile ekranlara veda etti. 120 Kişinin çalıştığı dizinin sona ermesinin nedeni ise sette yaşanan kavgalar. İddialara göre dizinin iki kadın oyuncusu Burcu özberk ve Hande Kaptanın birbirlerine olan düşmanlıkları artık dayanılmaz bir hal almış.

1

Çekimlerde birbirlerine ağır sözlerle sataşan iki oyuncu set ekibinden yapımcı Osman sınava kadar herkesi çileden çıkarmış. Setin huzurunu kaçıran oyuncuların yaptıkları Nükhet duru ve Erhan yazıcı oğlunu’da bezdirmiş. Yazıcı oğlu’da Bu olay benim üç ayımı aldı ve artık unutmak istiyorum. Derken Nükhet duru ise Bu konu hakkında konuşmak bile istemiyorum ifadelerini kullanarak tepkisini’de dile getirmiş olduğunu göstermiş oldu.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları