Samsung’un yeni patent başvurusunda görünen Ve Apple’nin watch eminiz sizi’de fazlasıyla şaşırtacak denildi. Samsung Apple’nin dört sene boyunca eskiden çıkardığı açtığı ve kazandığı milyar dolarlık pantent davasının etkisinden kurtulmuşa benziyor.

1

Firmanın ocakta yapmış olduğu bir patent başvurularında Apple watchtan farksız görünen bir akıllı saat tasarımı yer alması bekleniyor. Saatin düğmesi/Apple’ın ‘Taç’ Olarak’da adlandırdığı düğme ve arka yüzü Apple watchtakinden farksız olduğu gibi’de kayışı bile Apple’nin ki ile aynı durumda.

1

Patentler burada ilginç haller alıyor,nedeni ise giyilebilir cihazlara yönelik’de bir saat kayışını tarif etmek olduğu biliniyor. Patent kayışın saatlerin gövdelerinde nasıl takılacağını detayları ile bahsediliyor. Fakat tüm bunlar Apple tarafından’da geçen sene zaten icat edilmişlerdi.

1

Kısacası’da saat kayışı konusunda kime teşekkür edeceğimiz konusu bir hayli’de karışmış durumdaydı. Bakalım Apple Samsung’un bu patentlerinin hakkında nasıl bir yorumda bulunucak. Apple’nin saat konusundaki tasarımları’da merak konusu oldu ve bekleniyor nasıl bir şekilde olacağını ve yapılacağı merak konusu olmakta devam ediyor.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları