Beşiktaş’ta Teknik direktör Şenol güneş Burak yılmaz konusunda Başkan Fikret ormandan olumlu rapor aldı. Kiralayalım denildi. Samuel Eto’o yu yaşlı ve şampiyonlar ligini kaldıramaz Balotelliyi ise uğraşılmaz diye istemeyen Beşiktaş Teknik direktörü Şenol güneşin aklındaki isim Burak yılmaz Şenol güneşin Mario gomez gelmez ve o ayarda bir forvet oyuncusu alınmazsa Trabzon spordaki eski öğrencisi olan Burak yılmaz ile çalışmak istediğini başkan Fikret ormana anlattı.

1

Burak ile konuştuğunu ve eski öğrencisinin Türkiye’ye dönmek istediği anlatan Şenol güneş Çin’deki yabancı sınırlamasının ise kendileri için büyük bir avantaj olduğunu’da söyledi. EURO 2016 dönüşü sonrasında Burak’ın forma giydiği ve 5 maçta gol ve asist kaydedemediğini bu yüzden kulübü pekinin yerine oyuncu aradığı’da söylendi.

1

Burak’ı kiralık olarak alabileceklerini de aktardı. Fikret Orman ise Burak ismine hiç sıcak yönde bakmaz iken En iyisini alacağız hocam. İçiniz rahat olsun diyerek Şenol güneşe güvencesini sunduğu söylendi. Diğer yandan’da Beşiktaşlı Taraftarların Burak yılmazı kadroda görmek istemedikleri söyleniyor. Bu doğrultular sonrasında Gomez dönmez ise yerine yıldız bir futbolcu alınacağı söylendiği iddia edildi.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları