Uzun zamandır adı kimseyle anılmayan Seren Serengil’in ünlü şarkıcı Hakan Altun ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Ht Magazin yazarı ipek Durkal bugün köşesinde Seren Serengil ve bir dönem Seray Sever ile Yaşadığı fırtınalı aşkla adından söz ettiren Hakan Altun’un Flört ettiğini yazdı. Haber kaynağım sağlam diyen durkan Seren Serengilin Hakan Altunun Doğum günündeki Istagram paylaşımına bakarsan ilk sinyal orada verilmiş zaten.

1

Serengil’in bu paylaşımında aşk kokusu alan takipçileri de ikiliye tebrik mesajları yağdırmış. Her ikisi’de aşk insanı her ikisi’de ilişkilerinde sonuna kadar sadık, her ikisi’de sevmeyi seviyor ama bir türlü doğru insanla olamıyor ifadelerine’de yer verdi. Seren Serengilin’de Altunu da gönüllerine kefil olacak kadar tanırım. O yüzden de rahatsızlıkla şunu söyleyebilirim.

1

Eğer ilişkilerini güven üzerine kurarlarsa üzerine kurarlarsa birliktelikleri çok ama çok uzun ömürlü olur. İkisi’de defalarca hayal kırıklığı yaşadı ilişkilerinde. Kalbinde kırık olan insanların yeni birine güvenmesi zor. O yüzden bu noktada her ikisine’de büyük iş düşüyor. Güven alınmaz, özenle karşı tarafa verilir çünkü Eğer güveni birinci öncelik yapar ve birbirlerine dürüst aynı zamanda da açık olurlarsa bu senenin birbirlerine en çok yakışan çifti olurlar. Umarım geçmişteki hatalarından ders alıp tertemiz bir sayfa açarlar kendilerine.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları