Seren serengil geçirdiği operasyonlarla alakalı bildiği bilgilerle arkadaşının teknesinde güneşlenip spor yaparken çektirdiği fotoğraflarını paylaştı. Dönem dönem kilo problemleri yaşayan ve geçtiğimiz günlerde tüp mide ameliyatı olarak 42 bedenden 34 bedene inen Seren serengil bodrumda bir arkadaşının teknesinde güneşlenip spor yaparken çektirmiş olduğu fotoğraflarını paylaştı.

1

Seren serengil geçirmiş olduğu operasyon ile ilgilide şu bilgileri’de verdi: Sağlığım kötüydü. Yüksek tansiyona bağlı beyin kanaması felç riski’de yaşadım. İnsülin direnci ve karaciğer yağlanması da eklenince fazla kilolardan kurtulmam kaçınılmazdı, Şimdi fitim ve sağlıklıyım. Fotoğraflarıma photosop deseler’de umurumda değil. Yeniden doğdum ben. Seren serengil sonbaharda ayrılık şarkıları albümü ile müziğe yeni bir dizi ile’de ekrana döneceğini açıkladı.

1

Seren serengil attığı fotoğrafta düzgün fiziği ile’de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı teknede spor yaparken görüntülenen seren serengil yeni bir dizi ile’de ekranlara döneceğini söyledi. Ayrıca yeni birde şarkı yapacak olan Seren serengil geçirmiş olduğu ameliyatında çok işe yaradığını fotoğraflarda göstermiş oldu. Seren serengil’in ne zaman hangi dizide rol alacağı ise belirsizliğini koruyor ayrıca ne zaman şarkı çıkaracağı’da bilinmeyen bir diğer etkenlerden birisi olarak görünüyor.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları