Ebru Şallı ile 3 yıl boyunca ilişki yaşayan ve sonrasında bu ilişkiye noktayı koymuş olan Sinan Akçıl, Cem Yılmaz ile yeni bir aşk yaşayan Ebru Şallı’ya pişmanlıklarla dolu veda mektubu yazarak veda etti. Onların ilişkisi üç yıl önce başladı. Daha sonrasında ise magazin basını tarafından sık sık sorgulandı.

1

İlişkilerinde sürekli ayrılıp barıştılar. Söylenen şarkıların alt metinlerinde dahil olmak üzere aşkın izleri arandı. Ama yaz mevsiminin başlarında Sinan Akçıl ve Ebru Şallı’nın ilişkisi gerçekten bitti. Evlerini ise ayırdılar. Geçmiş olan haftalarda da Ebru Şallı’nın Cem Yılmaz ile yeni bir aşk hayatına girdikleri iddia edildi. Hürriyet adlı gazetede Hakan Gence, taraflar susarken yeni şarkısı olan Şattır Şarttır için Sinan Akçıl’ın kapısı çalındı.

İlk kez biten aşklarının sonrasında yaşanmış olanları dile getirdi. Ve ondan Şallı’ya bir veda mektubu olarak kazanmayı ve almayı başardı. İşte Sinan Akçıl’ın Ebru Şallı’ya Hürriyet Pazar üzerinden göndermiş olduğu veda mektubu, o benim annem, çocuğum, sevgilim ve yeri gelince en büyük sırdaşım oluyordu. Açıklamalarında bulundu.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları