Yeni kapı mitingi ile alakalı paylaşımlar yapan Sinan akçıl mitingi Şov olarak nitelendiren meslektaşlarından sılaya göndermelerde bulundu ve bunlara şov diyenler düşünsün dedi. Milyonlarca insanın akın ettiği yenikapı’daki gerek Türk gerekse Dünya tarihinde çok büyük ve önemli bir geceye tanıklık etti.

1

Herkesin tek bir ağızdan demokrasiye sahip çıktığı darbe girişimine lanet yağdırdığı gecede ünlülerde boy gösterdiler. Demokrasi nöbetlerinde pek çoğuna’da katılmış isimlerin yenikapı’da paylaşımlar yaptığı gecelerde pek çok ilke sahne olurken Şarkıcı Sinan akçılın mitingle alakalı paylaşımı dikkatleri çekti.

1

Sinan akçıl İnstagram hesabından paylaştığı fotoğrafta Şov diyenler düşünsün şeklinde bir yazı paylaştı.Mitingden bir gün önce Hayır katılmayacağım kesinlikle darbe karşıtıyım ama böyle bir şeyin içinde bulunmayı tercih etmiyorum şeklinde açıklamalar yapan sılaya göndermede bulunan Sinan akçılın paylaşımları’da şöyle oldu.

1

Kırmızı ve Beyazı sonsuza kadar en sevdiği renk olarak kabul eden herkese millet adına sonsuza dek teşekkür ederiz. Sözün bittiği yerde Haydi gel çaldığın F-16 tekrar hainlik yap bakalım bu halkın siperi dünyaya bedel. Bugün milletimizin demokrasiye birliğe hainlere ders vermeye açılan kapısının adı yenikapı gerisini’de bugün şov diyenler düşünsün dedi.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları