Fenerbahçe’nin Portoda yeni sezonda kadroda düşünülmeyen ve 1 yıl kiralanması gündemde olan, kolombiyalı yıldız için harekete geçtiği öğrenildi.

1

Fenerbahçenin 10 numara transferinde öncelikleri Faslı oyuncu Hakim zeyich’e vermişti. Fakat bu futbolcunun 8-10 milyona varan yüksek maaliyeti sebebi ile bu transfere şimdilik dur diyen fenerbahçe, şimdilik beklemeye geçen fenerbahçe. Kolombiya dan ise oldukça sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

1

Futbol red radyosu ise sarı lacivertli kulübün porto ile 5 yıl daha sözleşmesi olan Juan Quintero ile kiralık, olarak kadrosuna katmayı pilanladığını iddia etti. Bazı maçları ise kaçıracak : Portonun teknik direktörü Nuno Espito Santo’nun geçtiğimiz sezonlarda Fransa’nın rennes takımında kiralık olarak, yer alan Quintero’yu takımda istemediğini açıklaması,ve genç oyuncuya son bir şans verdiği iddia edildi.

1

Kolombiya milli takımınında katıldığı Rio Olimpiyatlarında 5 Ağustosta başlayıp,21 Ağustosta sona erecek olan, Milli takım kadrosunda da kendine yer bulan Quintero’nun uzun süre tatilini yaptıktan sora, Fenerbahçe’ye imza atacağı, ve bu yüzden bazı oynanacak maçları kaçıracağı da iddia ediliyor.

1

QUİNTERO RENNESTE VASATLARI AŞAMADI: Sarı-lacivertli kulüp 2015-16 sezon öncesinde de renklerine katmayı planlamaya çalıştığı Quintero için geçen yaz, bir talepte daha bulunmuş,fakat Portonun bonservisine 8 Milyon Euro istemesi gerekçesi ile görüşmeler askıya alınmıştı. Portodaysa istenen yükselişi elde edemeyen Kolombiyalı genç futbolcu,kiralık olarak gittiği renneste, sadece 14 maçta oynamış ve 1 gol 2 de asist yapmıştı.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları