57ea14c95

İstanbul’da belediye otobüsünde şort giydiği için acımazsız şekilde darp edilen hemşire Ayşegül Terzi, adalete inanmak ve güvenmek istediğini açıkladı. Saldırgan için “Duruşma günü ben de gideceğim, yüzünde olan o ifadeleri bilmek istiyorum” diyen Terzi, “Ölmesi lazımdı ama neden ölmedi demiş. Tanımadığınız bir kişiyi neden öldürmek istediniz? Aslında verecekleri cevap pek önemli değil ama neden, neden vicdansızsın? bilmek istiyorum. Otobüs şoförüne de sormak istiyorum. Neden beni bıraktın?” dedi. Terzi, hastahaneye götürelim demelerini bekledi: ‘Fayda kimseden kimseye yok’…

57ea1

Hemşire olarak görev yapan Ayşegül Terzi, İstanbul Maslak’ta iş çıkışında evine gitmek üzere binmiş olduğu otobüste kimliği belli olmayan kişilerin saldırısına uğramıştı.

Açıklamasında ise: Nöbetten 7:45’te çıktım, normalde 8:00 – 8:30’u buluyordu. Babamla birlikte bayramlaşmak istedim, o nedenden eve gidiyordum. Hatta evime çok az bir yer kalmıştı, annemle ve dedemle bayramlaştık telefonu kapattık. Arkadaşlarımla yazışmaya ise devam ettim, kafamı hiç kaldırmadım. kimseye bakmadım. O yüzden yüzünü bile hatırlamıyorum, tam olarak diye açıklamada bulundu.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları