Bir dönem yeşilçam sinemasına damga vuran usta oyuncu Tarık Akan Kansere yakalandığının duyulmasından sonra sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. Türk sinemasının efsanesi 66 yaşındaki Tarık Akan’ın 14 aydır akciğer kanseriyle mücadele ettiği ortaya çıktı.

1

Hastalığını öğrendikten sonra dışarıya çıkmayan ve tedaviye başlayan oyuncunun yakın çevresinden bile bu bilgiyi sakladığı öğrenildi. Arkadaşları ve hayranları üzülmesin diye ise sürekli grip olduğunu söyleyen Tarık akanın bodruma yerleştiği söylendi.

1

Tedavi süreci devam eden ve başta oğlu Barış Üregül olmak üzere ailesinin yalnız bırakmadığı Tarık Akan sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. Hastalığıyla alakalı konuşan Tarık akan şunları söyledi;Evet haberler doğrudur ama kendimi gayet iyi hissediyorum.

1

Bodrumdaki evime falan kapanmadım.Şu an İstanbul’daki evimdeyim. Ölmedim hayattayım hayla. Kötü bir durum yok. Her şey yolunda şuanda Aylardır hastalıkla mücadele ediyorum. Şu an için sağlık durumum iyi açıklamalarında bulunan Türk sinemasının usta oyuncusunun bodruma kapandığı iddiasını’da yalanladığını kendi dilinden duymuş olduk şuan için sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyen Tarık akan kendini iyi hissettiğini hastalıkla başa çıkabileceğini ve bunun için çabaladığını sözlerine de ekledi.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları