Merhabalar, değerli teknoloji okurlarım şu anda sizlere telefonlar hakkında biraz bilgiler vermek istiyorum. Günümüzde bildiğimiz gibi bir çok telefon çıkıyor yeni yeni icatlar ve yeni markalar ve modeller çıkıyor. Ancak günümüzde hangi telefonu alsam diye kendi kendisine soranlar var.

1

Öncelikle Samsung modelinden sizlere bahsedelim, buradaki amacımız markaları kötülemek değildir sadece insanlara bir fikir vermektir. Samsung model telefonlar günümüzde oldukça çok kullanılar telefonlarda ikinci sırada gelmektedir. Bildiğimiz gibi daha öncelerden Nokia, var idi.

1

Ancak şu anda o telefonlar kaldırıldı ve 2.sırada olarak Samsung marka telefonlar geliyor bu telefonların sağlamlığı hakkında sizlere kısa bir bilgi vereyim. Samsung çok ince yapıldığı için düştüğü zaman hemen kırılma riski taşıyor ve bir çok modeli oldukça pahalı olduğu için telefonun ekranı çatladığı zaman nerede ise normal çalışan bir işçinin yarı maaşı o telefonun ekranı tamir fiyatına gidiyor.

1

Bu nedenden Samsung telefon alacaksanız çok pahalı 0lanlardan almayın zaten telefon telefondur işinizi görecek özelliklerde olması yeterlidir. İphone gelecek olursa çok kaliteli bir telefondur şu anda Türkiye genelinde ve yabancı ülkelerde en çok kullanılan telefon modellerinden birisidir.

1

Ancak bu telefonda da ekran pahalılığı var yani buda düşüp kırıldığı zaman onun da ekranı size masraf ettiriyor. Ancak size Samsung ve İphone arasında tercih sunmak için sizlere kaliteli olarak İphone 6 telefonu tavsiye ederim. Çünkü telefon tamamen ağır yapılmış ve sağlam olduğu telefonun ağırlığından belli oluyor.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları