Trabzonspor isim hakkının Telekomünikasyon danışmanlık ve servis hizmetleri Ticaret A.Ş’ye satışı ile alakalı olarak Kapa bildirimde bulundu. Trabzonspor Kulübü isim hakkının Telekomünikasyon Danışmanlık ve servis hizmetleri ticaret A.Ş ye satışı ile alakalı olarak borsaya bildirimlerde bulundu.

1

Trabzonsporun yaptığı Kamuyu aydınlatma platformu açıklaması şu şekilde;Şirketimiz sahip olduğu Trabzonspor ismi hakkının diğer tüm alanlarda kullanım hakkının şirketimizde kalması kaydıyla sadece Telekomünikasyon ve iletişim sektöründe kullanılması ile sınırlı olmak üzere Trabzonspor Telekomünikasyon Danışmanlık ve Servis Hizmetleri Ticaret A.Ş ye satılması hususunda müzakerelere başlanmıştır.

1

Şirketimiz tarafından Trabzonspor İsim hakkının Telekomünikasyon ve iletişin sektöründe kullanım bedelinin tespiti için Sermaye Mevzuatına uygun değerleme raporunun hazırlanması hususunda çalışmalara başlamıştır. Trabzosnspor klubü Süper ligin ilk haftasına’da 2-0’lık galibiyet ile başlamıştı Trabzonspor bu seneye hem isim serbestliği hemde oyunu ile Alkışları topladı Trabzonspor lige bu güzel başlayışından sonra nasıl devam edecek merak konusu olmakta Trabzonspor ayrıca Telekominasyon ve iletişim sektöründe kullanım tespiti için sermaye mevzuatına uygun değerleme raporunun hazırlanması hususunda çalışmalara başlandığı söylendi.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları