Tuğba özay sosyal medya hesabından yapmış olduğu kolajda kendisinin ve top model olan gisele bündchenin fotoğrafını kullandı. Survivor 2016 da başarılı bir performans ortaya koyan ve dikkatleri’de üzerine çeken Tuğba özay sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımlarla takipçilerinin dikkatini ilginç bir noktaya çekmişti.

1

Dünyaca ünlü top model gise’de bündchenin resmi sosyal medya hesabından almış olduğu fotoğrafları’da kendi fotoğrafları ile birleştiren Özay aslında hiçbir farklarının olmadığını anlatırken insanımızdaki yabancı hayranlığını’da eleştirmiş oldu. İşte Tuğba özay’ın yazmış oldukları: Bugün ilk kez dünyaca ünlü top model giselle bundchenofficalin sayfasına baktım.. Ve şunu fark ettim’ki biz millet olarak birbirimizi gerçek anlamda sevmiyor ve desteklemiyoruz..

1

Yabancıyı alkışlamayı kendi vatandaşımızı kışkışlamayı huy edinmişiz kendimize. Üşenmedim ve onun ve benim fotoğraflarımı kolaj yaptım. Gerek günlük hayatımızda gerekse profesyonel yaşantımızdan olağan üstü bir fark göremedim bir birimizden. Yanlış anlaşılmasın bir kıyaslama içinde yapmadım ben bunu. Sadece yabancıların her konuda gerek insani tavır ve tutumlarda gerek ise mesleki çalışmalarında bizlerden çok üstün tutulmasını anlamış değilim. Milliyetçi duygulardan’da dem vurmaktan’da kimse geri kalmıyor. İfadelerini kullandı Tuğba özay.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları