Ünlü Tuğba özay, şarkı yazabilmek için Survivor’da kalem ve tuvalet kağıdı çalarak şarkı yazdığını kendisini inanılmaz bir şekilde itiraf etti. Ünlü Tuğba özay, yaza damgasını vurmak için hazırlıklar yapmaya başlıyor. Muğla’nın Bodrum ilçesinde bir şarkı söylemek istediğini ve bu yaza damgasını vuracak bir şarkı yapacağını belirtti.

1

Şarkı sözlerini Tuğba, Survivor’da yazmaya başladı. Bodrum’da sevenlerine güzel bir konser veren Tuğba, Bir şey söylemek istiyorum, adlı şarkı ile çıkış yapmaya hazırlandığını ve şarkıyı 3 ayda Survivor’da yazdığını açıkladı.

1

Şarkıcının içeriğini de anlattı, Şarkı aşkı anlatan ve oldukça iddaalı olan ve bunun yanı sıra şarkıyı yazarken adada yaşamış olduğu anıları anlattı.

1

Tuğba özay’ın yeni çıkaracağı şarkısı bu yaza Slow olarak damga vuracak deniyor. Ünlü şarkıcı şarkıcının şu anda çıkaracağı şarkısının çok ama çok tutacağı da sanılıyor.

1

Adada bir şarkı yazmak gerçekten büyük bir cesaret, kalem ve kağıt olmayan bir yerde yinede bir şarkı yazmayı başaran Tuğba özay’a başarılar diliyoruz. Şu anda yeni şarkısını bir çok kişi beklemekte ve en kısa sürede Tuğba’nın yeni şarkısını yayımlayacağı düşünülüyor.

 

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları