Türkiye’de bir çok insan çok fazla para ödemekten bıkmış artık ucuz fiyatlarda evine gerekli olan şeyleri almak içni güzel bir yer arıyor. Peki ucuz olarak alışveriş yapmak için nasıl bir yer bulunmalıdır, öncelikle büyük olan bir çok alışveriş yerinde nerede ise fiyatlar çok fazla yüksek ve buda insan bütçesini zorluyor.

ev-alisver

Pahalı bir yerden 100 lira gibi bir fiyat ile nerede ise evinize çok az yiyecek ve içecek gibi şeyler alabiliyorsunuz. Aslında bu kadar bir bütçe ile sizlerde gerçekten evinizdeki dolabınızı doldurabilirsiniz. Nasıl derseniz yapmanız gereken sadece pahalı olan marketlerden alışveriş yapmak yerine başka bir adres kullanmak.

247450-cop

Başka adres derken şu şekilde bir şey yapabilirsiniz, A 101 ve Bim gibi marketler var ve burada nerede ise bir çok şey çok ucuz ve buralarda yapacağınız alışverişler ile fazladan ödediğiniz paranızın yarısı cebinizde kalabilir ve bir çok ihtiyacınızıda bu gibi marketlerden alarak çok az bir ücret ile uzun süre evinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları