Twitter Kapanıyormu?

2 sene önce
50 kez okunmuş

Twitter sözcüsü yapmış olduğu açıklamalarda Twitterin 2017 de kapatılacağına iddialarına cevap verdi. Açıklamada bulunan twitter sözcüsü twitterin 2017 de kapatılacağı iddiasına açıklıklar getirdi. Ayrıca sosyal medyada yayılan söylentilerinde gerçeği yansıtmadığını ifade ederek twitteri kullanıcılar çekici bir sosyal medya platformu olarak geliştirmeye’de devam edeceklerini belirtti.

1

Perşembe günü açılan savetwitter etiketini kullanarak 100 bin üzerinde mesaj paylaşılmıştı. Hızla yayılan twitter 2017 de kapanacak dedikodusunun nasıl başladığı ise bilinmiyor. Aylık kullanıcı sayısı 313 milyon seviyesinde olan twitter sosyal medya rakipleri için facebook veya snapchat kadar hızlı büyümemekle eleştiriliyordu. Ve iş modelini geliştirmediği içinde kullanıcı personelini finansal gelire dönüştürmediğini’de vurguluyordu.

1

Şirket bu yılın ikinci çeyreğinde 602 milyon dolar ciro elde ettiğini açıklamış olsa’da twitterin yılın ikinci 3 aylık dönemindeki net kararı ise 107 milyon doları bulmaktaydı. Sosyal medyada son zamanda çok konuşulan twitter 2017 de kapanacak mı? sorularına yanıtlar gelmeye devam ediyor ve son noktayı’da twitterin sözcüsü koymuştu. Ve twitterin kapanmayacağını böyle bir şeyin söz konusu olmayacağını söylemişti. Ve bu konuşmadan sonra twitterin kapanmayacağı artık kesinleşti ve herkesin bu dedikodulara kulak asmamaları gerektiğini belirttikleri söylendi.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları