Fenerbahçe spor kulubu yönetimi Fenerbahçe’de kalıp kalmayacağı Robin Van perise Hakkındaki dedikodulara, son noktayı koydu.

1

Sarı-lacivertli yönetim, Stokecity’nin Transfer etmek istediği Hollandalı yıldız Robin Van Persienin menajeri ile yaptığı, görüşmeler sonucunda Hollandalı yıldızın Yeni sezonda da fenerbahçe’de kalacağını söyledi.

1

Fenerbahçe resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada ; Son dönemde basında oyuncumuz Robin hakkında kulüpten, ayrılacağına ilişkin bazı haberler yer almakta. Bu haberler gerçeği yansıtmamakta.Hollandalı futbolcumuz menajeri ile, görüşmeleri yapmıştır. Ve bu futbolcumuzun bir kulübe transferi söz konusu değildir.

1

Van persie çift kaleye katıldı: Sakatlıkları sebebi ile bu sezon boyunca 5 hazırlık maçında yalnızca 45 dakika forma giyebilen bir süredir de, takımla ayrı idman yapan Van Persie, dün çift kale maçında Yer aldı.

1

Hollandalı Yıldız futbolcunun Hırsı gözlerden kaçmadı. Hughesin robin ısrarı sürüyor : Öte yandan Stoke citiy’nin teknik direktörü Hughes Robin vanpersie için ısrarlarının devam ettiğini söyledi. Hughes,daily star’a, yaptığı açıklamada şöyle konuştu; Fenerbahçe Teklifimizi kabul edilmedi ama ısrarlarımız devam ediyor. Umutlarımız var diye konuştu.

 

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları