Fenerbahçede Robin van persie yönetime teknik direktör vitor pereirayla alakalı düşüncelerini ileterek Hocayı değiştirdikleri takdirde iyi bir performans ortaya koyacağını söyledi. Fenerbahçede başkan aziz yıldırımın bir şans daha tanıdığı Vitor pereira ile aralarının bir türlü düzene girmediği Robin van persieden çok ağır eleştirilerde geldi. Hollandalı yıldız futbolcu Portekizli teknik adam hakkındaki görüşlerini de Kees vos vasıtası ile yönetimle paylaştı.

1

Sarı lacivertli bazı yöneticilere van persienin takım içerisindeki rahatsızlıklarını söyleyen Vosun hollandalı futbolcunun en büyük sorununun van persienin takım içerisindeki en büyük sorununun Teknik direktör pereira olduğunu söylediği ortaya çıktı. Vosun sakatlığı önemli değil Van persie şuanda iyi ve gayet fit durumda. Burada sorun pereira diye konuştuğu söylendi.

1

Yöneticilere Vitor pereiranın takımda kalması halinde Van persienin verimli olmayacağını söyleyen Vosun Van persie şampiyonluğa oynayan başarı kovalayan bir takım istiyor fakat pereirayı bilgisiz buluyor ve onunla Fenerbahçenin sürekli kan kaybettiğini söylüyor. Eğer robinin takımda kalıp başarılı olmasını istiyor iseniz hocayı değiştirmelisiniz dediği söylendi. Pereira ise şimdilik de olsa Fenerbahçede kalırken van persienin bundan sonra nasıl bir tavır sergileyeceği merak konularından birisi oldu.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları