Beşiktaş takımının 1 yıl boyunca Porto’dan kiralamış olduğu Kamerunlu Vincent Aboubakar, Beşiktaş takımı için Marsilya, Lyon ve Leicester City gibi dev kulüpleri reddetti. Forvet’te transferini Vincent Aboubakar’ı renklerine bağlayarak tamamlamış olan Beşiktaş’ın Porto’dan 1 yıl boyunca kiralamış olan Kamerunlu oyuncu için ciddi bir rakiplerle mücadele içinde olduğu söz konusu oldu.

1

Milliyet Gazetesinin haberine göre Aboubakar’ın, köklü Fransız kulüpleri Marsilya ve Lyon’un bir yandan’da İngiltere Ligi şampiyonu Leicester City’nin cazip tekliflerini iptal ederek Kartal’a gelmiş olduğu söz konusu oldu. Siyah-beyaz olan kulüpten 3.2 milyon euro yılda ücret alınacak olan 24 yaşında olan Aboubakar’ın, Maria Gomez gibi birçok patlamalar yapmak istediği için İstanbul’u tercih etmiş olduğu vurgulandı.

1

Beşiktaş takımının yöneticileri ile birlikte yapmış olduğu görüşmeler sonucunda ciddi bir teklifler almış olmasına rağmen zorluk çıkarmayan genç forvetin, Beşiktaş’ın, Vodafone Arena’daki maçlarını seyrettim. İnanılmaz bir atmosfer, mükemmel bir taraftarlar var. O statta oynamayı çok istiyorum. Mario Gomez gibi Beşiktaş’la şampiyonluk yaşamayı her zaman istiyorum sözlerini dile getirdi.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları