Yasemin Öz ilhan geçtiğimiz günlerde son yılların en popüler plajlarından yalı kavaktaki x beachde kameralara görüntülendi. Arkadaşları ile tatile gittiği ve tatil yapmakta olduğu bodrumda denize girerken görüntülenen Yasemin Öz ilhan düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine çekti.

1

İki kız arkadaşı ile birlikte denize giren eski oyuncu beyaz bikinisi ile objektiflere yansıdı. İki çocuk annesi olmasına karşın düzgün fiziği ile dikkatleri çeken ve fiziğini koruyan yasemin Öz ilhan plajdaki diğer tatilcilerin de ilgi odaklarından birisi oldu.

1

Yürürken’de başını plaj şemsiyesine vuran eski oyuncu kendisini görüntüleyen muhabirleri görünce kahkahalar attı. Ben bu kadar mühim miyim? Diyerek gazetecilere takılan Yasemin Öz ilhan tabi kide öylesiniz cevabını da aldı ve gazetecilere beni alan almış ne önemim kaldı diyerek espriler yaptı.

1

Ve daha sonrada iskeleye giderek denize giren iki çocuk annesi eski oyuncu Yasemin Öz ilhan düzgün fiziği ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. İlerleyen saatlerde X beach’ın içindeki restoranda geçip yemek yiyen Yasemin Öz ilhan Mekanda da tüm gözleri üzerine çekti.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları