Yaz 2016 Moda Trendleri

2 sene önce
58 kez okunmuş

Artık bir çok bayan her geçen yılda kendisinin farklı olmasını ve sezonlarda en çok çıkan moda elbiselerin kendisinde olmasını istiyor. Bayanlar moda ile ilgili nasıl daha farklı olabilirler ve bu yaz hangi tarzda kıyafetler Trend olarak tercih ediliyor.

1

Öncelikle bayanların bu yılda tercih ettiği elbise türlerinden birisi şudur. Güzel ve hafif parlak olan rengi ise pembe olan ve şık gösterişli olan biraz elbisenin üzerinin açık olması ve üzerinde kibar ve gösterişli durması.

1

Kendisini çok rahat hissetmek isteyen, üzerinde duran kıyafeti ile fazla dikkat çekmek isteyenler için ise gerçekten çok hoş duracak bir tarzda elbise önerisi şu şekildedir. Hafif mavi ve beyaz renk karışık olmalı, aslında bunu bir tulum tarzı da düşünebilirsiniz.

1

Eğer biraz farklı görünmek istiyor ve kendinizi fazla abartılı olarak göstermek istemiyor iseniz, şu şekilde bir kıyafet düşünebilirsiniz. Bu kıyafet şu şekilde olmalı, normal diz altına kadar uzun bir eteği olmalı ve üzerinde çiçekleri olmalıdır. Bu sayede güzel bir görünüşe sahip olabilir ve fazla abartı olmaz ancak renk konusunda ise hafif kahverengi olmalı.

1

İşte bu tarzda elbiseler sizleri yaz aylarında çok farklı gösterebilir ve sizleri de yaz aylarına gezerken rahat hissettirebilir. Kendinize bu tarzda bulunan elbise modellerini alarak bu durumları değerlendirebilirsiniz.

 

ilk beğenen sen ol

Kategori:

Etiketler:
, ,

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları