Başbakan Binali yıldırımın konuşması Başbakan binalı yıldırım: Bölge insanı kürt vatandaşlarımızın asla asla terör örgütünden bir beklentileri yok. Terör örgütü ancak kan, gözyaşı, ızdırap veriyor ve bu ızdırabı bölge insanı artık yaşamak istemiyor.

1

Binali yıldırım:Bölge insanı kürt vatandaşlarımızın asla ve asla terör örgütünden bir beklentileri yok. Terör örgütünü ancak kan gözyaşı ızdırap veriyor ve bu ızdırabı bölge insanı artık yaşamak istemiyor. PKK terör örgütü veya onun etkisinden kendini kurtarmaya siyasi uzantıları asla ve asla bölge insanının hiçbir sorununa çözüm üretmedikleri gibi bölge insanının bugün en büyük sorunu haline geldiler.

1

Türkiye’nin önünde güzel insanlar var. Bir yandan sağlanan birlik ve kardeşlik ortamını uzlaşma ortamını devam ettirmek için iktidar partisi sorumluluğunu bilerek daha dikkatli davranacağız. Ülkenin ana meselelerinde muhalefet ve ikdidar ayrımı yapmayacağız.Bütün konularımızı konuşarak görüşerek ve uzlaşarak çözmenin gayreti içinde bulunacağız ve içinde olmaya’da devam edeceğiz. Açıklamalarında bulundu Başbakan Binali yıldırım ve Terörü’de her zaman olduğu gibi lanetledi Başbakan Binali yıldırım sonrasında ise konuşmalarına konular üzerinden devam etti Başbakanımız Binali yıldırım haberleri alınca sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları