Pepee ile Eğitici Çizgi Filmler – Kaygan Yol İşareti

 
 
1
0

Ekleyen / 26 May 2016 tarihinde yayınlandı

Merhaba arkadaşlar. Sizler için hazırladığımız “Pepee ile Eğitici Çizgi Filmler” serimize devam ediyoruz. Bilirsiniz uzun yıllardır Pepee, Pisi, Leliko ve Rgg Ayas ile trafik kuralları ve işaretlerine yer verdik. Bu seri ile de tekrar eğlenceli bir şekilde trafik kuralları ve işaretlerini anlatmaya devam edeceğiz. Umarım beğenirsiniz. Yorum yazmayı ve videomuzu beğenmeyi unutmayınız.

Üstelik bu bölümde sizler için bir şaşırtımız da var. Videonun sonundaki işaretin ne anlama geldiğini biliyorsan, fotoğrafın ve adın soyadınla birlikte, hesaplarımızı takip edip, doğru cevabı adreslerimizden bize gönder. Ayrı ayrı hesaplarda sanşlı izleyicilerimizden ol ve bir sonraki videoda, “Doğru Bilenlerden” tabelasında yer al.

Son olarak önceki videomuzdaki yoğun ilgiden dolayı abonelerimize ve henüz aboneliğe geçmemiş siz değerli izleyicilerimize buradan fırsat bilip teşekkür etmek istiyoruz. Biz birlikte kocaman bir aileyiz. Henüz abone değilseniz videolardan haberdar olmak için abone olmanızı öneririz. Abone olmayan arkadaşlarınız varsa onlara da tavsiye etmeyi unutmayınız. İyi seyirler arkadaşlar..

Oynatma Listeleri:

pepee

DAHA FAZLA
Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları