Cheese In The Trap 1.Bölüm izle

 
 
7
5

Ekleyen / 10 Mar 2016 tarihinde yayınlandı

Konusu:Hong Sul, sıradan bir üniversite öğrencisidir. Yoo Jung ise, okulun en popüler ögrencisidir. İyi görünümlü, zengin, akıllı, ve hatta güzel birisidir. Ancak Hong Sul, Yoo Jung’u göründüğünden çok daha iyi olduğunu sanıyor .
Park Hae-Jin dizide, bir üniversite öğrencisi olan Yoo-Jung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, iyi görünüme sahip, iyi notlar alan, atletik ve nazik bir kişiliğe sahiptir. Ancak bütün bu iyi yanlarının altında korkunç tarafı gizlenmektedir.
Kim Go-Eun dizide, tipik bir üniversite öğrencisi olan Hong-Seol karakterini canlandırmaktadır. O ailesinin maddi durumunun yetersizliğinden dolayı part-time bir işte çalışmaktadır. Onun karakteri, Yoo-Jung (Park Hae-Jin) ile tanıştıktan sonra büyük bir değişim yaşar.
Seo Kang-Joon dizide, bir zamanlar piyano dahisi olarak anılan Baek In-Ho karakterini canlandırmaktadır. Baek In-Ho bir sakatlık geçirir ve bu yüzden piyano çalamaz hale gelir. Şimdi ise ne yapmak istediğini bilmemektedir. Gençken ona ve ablasına Yoo-Jung’un (Park Hae-Jin) ailesi bakmaya başlar. Bu yüzden o, Yoo-Jung’u çok iyi tanımaktadır. Onun karakteri, özgür bir ruha sahip, sert ve asi birisidir. Gücü ve eşsiz bir görünüm ile başları döndürmektedir. Ayrıca o Hong-Seol’un (Kim Go-Eun) aşkı için mücadele etmektedir.
Nam Ju-Hyuk dizi, bir üniversite öğrencisi olan Kwon Eun-Taek karakterini canlandırmaktadır. O her zaman Hong-Seol’un (Kim Go-Eun) etrafında dolanmaktadır. Hong-Seol ve Hong-Seol’un arkadaşı Bora (Park Min-Ji) için o kendilerinden yaşça küçük olan bir arkadaştır. Onun karakteri, sevimli ve bazen de garip tarafları olan birisidir. Ancak o, erkeksi ve güvenilir bir kişiliğe sahiptir.

DAHA FAZLA
Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları