İki Yabancı 44. Bölüm Fragmanı – 24 Mart Cuma

 
 
2
0

Ekleyen / 23 Mar 2017 tarihinde yayınlandı

İki Yabancı dizisinin merakla beklenen 44. bölüm fragmanı yayınlandı.

İki Yabancı dizisinin 24 Mart Cuma günü yayınlanacak olan 44. Bölümde neler olacak?

İki Yabancı 44. Bölüm Özeti
Saras’ın yardımıyla yangından kurtulan Kumud, Pramad ve Kalika’nın gerçek yüzünü herkesin ortasında ifşa eder. Bununla da yetinmeyen Kumud ikisini de polise verir. Ancak kayınpederinin yalvarmasına daha fazla dayanamayan Kumud bir şartla Pramad’ı affedeceğini söyler. Pramad’ın ailesi Kumud’un boşanma şartını kabul eder. Ancak Pramad hapisten çıkınca Kumud’u cezalandırmak için boşanma belgesini imzalamaz. Kumud’u yıldırmak için Vidya’nın kumaşlarına zarar veren Pramad son planını Saras sayesinde gerçekleştiremez.
Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye:
Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh
Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali
Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha
Yapım Yılı: 2013
Ülke: Hindistan
Türü: Dram, Romantik
Orijinal Adı: Saraswatichandra

iki yabancı 44,iki yabancı 44 izle,iki yabancı 44 fragman,iki yabancı 44 özet,iki yabancı 44 kanal 7,iki yabancı 44 youtube,iki yabancı 44. bölüm,iki yabancı 44. bölüm izle,iki yabancı 44. bölüm fragmanı,iki yabancı 44. bölüm özeti,iki yabancı 44. bölüm kanal 7,iki yabancı 44. bölüm youtube,iki yabancı 44. bölüm full hd,iki yabancı son bölüm,iki yabancı yeni bölüm,İki Yabancı 44. Bölüm Fragmanı – 24 Mart Cuma

DAHA FAZLA

İlginizi Çekebilir

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları