Kiralık Aşk 62. Bölüm 2. Fragman

 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 22 Kas 2016 tarihinde yayınlandı

Kiralık Aşk 62.Bölüm 2. Fragmanı haberin sonuna eklenmiştir. Büyük bir merakla takip edilen ve yeni bölüm fragmanı yayınlanan fenomen dizide son yaşanan gelişmeler ise şöyle;

Defne ve Ömer’den sürpriz ev partisi

Kiralık Aşk havalanıyor! Pamir, bütün bildiklerini anlatmak için Türkan’a gidiyor. Ömer’in geldiği haberini veriyor. Türkan şaşkın. Defne ise Ömer’in kapısına kadar gitti. Şimdi neler olacak?

Diğer yandan Sinan’ın Ömer’i bir konuda ikna etmesi lazım. Seda’ya söz vermiş. Keçiler keçisi, buz şelalesi Ömer’i kim ikna edebilir? Herkesin aklına tek bir isim geliyor; Defne. Peki Defne, Ömer’i ikna edebilecek mi? Birlikte nasıl bir oyun oynayacaklar acaba?

Lara rahatsızlanıyor. Seda’nın dünyası başına yıkılıyor. Kızına vakit ayıramadığını düşünen Seda’nın ani ayrılık kararı ile Sinan ne yapacağını şaşırıyor.

Ömer ve Defne birlikte bir ev partisi yapmaya karar veriyorlar. Birlikte market alışverişine çıkıp, dostlarını ağırlamak için yemek yapacaklar… Her şeyin çok güzel gittiği bu partide, Ömer’in başına kimsenin beklemediği bir şey geliyor.

DAHA FAZLA

İlginizi Çekebilir

Yorumlar
  • Misafir
    şimdi

    Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

Facebook Yorumları