İçerde 8.Bölüm izle

 7 Kasım 2016 
 
 
18
2

Ekleyen / 07 Kas 2016 tarihinde yayınlandı

İçerde son bölüm izle, İçerde 7 Kasım 2016 tarihli 8.Bölüm’ü Videoseyredin kalitesiyle tek parça full hd olarak sizlerle…

8. Bölüm Özet:

Sarp, Melek’in Celal’in kızı olduğunu öğrenince kafası karışır. Hem onu üzmemek için gerçeği gizler, hem de ilişkilerine mesafe koymak ister. Mestan, Sarp’ın Kebapçı Celal’e olan sadakatından şüphelenmeye başlamıştır. Bunu Celal’e dillendirir. Mestan işin aslı olup olmadığını öğrenmek için Kebapçı Celal’den onay alıp Sarp’ı takip etmeye başlar. Celal daha önce Füsun ve Eylem’den uzak durması konusunda uyardığı Mert’i Sarp hakkında bir açık yakalaması için Füsun’un lokantasına gönderir. Yeşim, Sarp’ı Melek konusunda uyarır. Melek’in yeni oyuncağı olduğunu, kendisiyle işi bitince fırlatıp atacağını söyler. Sarp, Mestan’ın adım adım peşinde olduğundan habersizdir. En ufak bir hatasının telafisi olmayacaktır. Bu kez Sarp için çember iyice daralmıştır.

Yapım: Ay Yapım
Yönetmen: Uluç Bayraktar
Senaryo: Ertan Kurtalan, Toprak Karaoğlu

Oyuncu Kadrosu:
Sarp: Çağatay Ulusoy
Mert: Aras Bulut İynemli
Celal: Çetin Tekindor
Yusuf: Mustafa Uğurlu
Melek: Bensu Soral
Eylem: Damla Colbay
Füsun: Nihal Koldaş
Davut: Rıza Kocaoğlu

Oynatma Listeleri:

içerde

DAHA FAZLA
Yorumlar
 • Misafir
  şimdi

  Bu yorum spoiler (ipucu, detay, vs) içermektedir.

 • mergen
  4 ay önce
  Video sadece HD şekilde gösteriyor, ayarlarını değiştiremiyorum. 'Ayarlar'ı tıklayınca video yeniden açılmaya başlıyor. Önceki bölümlerde her şey normal çalışıyor.
  • Varian Wrynn
   3 ay önce
   @mergen, merhaba browser'ınızla alakalı bir problem olmuş gibi gözüküyor. cookielerinizi temizleyiniz bu gibi durumlarda düzelecektir.
 • recepavci
  4 ay önce
  Çağatay ulusoy diziden giderse benim için bu dizide biter ki çağatay ulusoyun gideceğini de hiç sanmıyorum ...
  Facebook Yorumları